Pazaryeri Entegrasyonu

Proticaret, modüler ve esnek yapısıyla profesyonel e ticaret sistemleri sunar. B2B, B2C ve C2C e ticaret çözümlerimizi inceleyin.

Hepsiburada Entegrasyonu

Doğan Online markası olan hepsiburada Türkiye’nin en yaygın kullanılan alışveriş portallarından biri ve hatta en öne çıkan platformudur. Pazaryeri sistemleri için rakiplerinden farklı olarak sabit ürünlere eşleştirme yapılmaktadır.. Aynı ürünler için farklı ürün kartları açılmaz. Bunun yerine hemen her ürün yelpazesini kapsayacak şekilde tüm ürünler Hepsiburada tarafından oluşturulur. Mağazalar, kendi ürünlerini hepsiburada portalına kayıtlı ürünle eşleştirerek fiyat ve envanter bilgilerini aktarırlar.

Pro Entegre Hepsiburada Entegrasyonu ile;

Fiyat ve envanter bilgilerinizi hepsiburada ürünleriyle en hızlı şekilde eşleştirebilirsiniz. Ürün eşleştirmelerini istediğiniz zaman durdurup tekrar başlatabilir. Aktarımı yapılamayan hatalı ürün kayıtlarını listeleyebilirsiniz.

Ürünlere ait varyant, teknik tablo verilerinizi aktarabilirsiniz.

Her ürün veya kategori için hepsiburada.com üzerinde yayınlanacak fiyatı yüzdelik veya sabit değerlerle değiştirebilirsiniz. İndirim veya fiyata ekleme yapabilirsiniz.

Her ürün için satış başlangıç - bitiş tarihleri belirleyebilirsiniz.

Siparişleriniz karşılıklı stok kontrolü ile kendi portalınız, ERP uygulamanız ve hepsiburada arasında kontrol edilir.

Tüm sipariş ve faturalandırma verileri hepsiburada.com üzerinden Pro Entegre sistemine aktarılır.

Kargo işlemlerindeki tüm aşamaları Pro Entegre sisteminden yönetebilirsiniz. Gönderim seçenekleri ve kargo durumu belirlenen zamanda otomatik olarak hepsiburada.com’a yansır.

Pro Entegre üzerine sınırsız ürün aktarımı yapabilirsiniz.

Eşleştirilen ürün ve siparişlerinizi Pro Entegre panelinde kolayca yönetebilirsiniz. MVC Core mimarisiyle tüm veri alışverişlerinde maksimum hız imkanı sunuyoruz. Data tablolarında bulunan arama fonksiyonu tüm kriterlerde (ürün adı, müşteri adı, sipariş no, stok kodu, fiyat, tarih gibi) sonuç bulmanıza olanak tanır.