Pazaryeri Entegrasyonu

Proticaret, modüler ve esnek yapısıyla profesyonel e ticaret sistemleri sunar. B2B, B2C ve C2C e ticaret çözümlerimizi inceleyin.

Gittigidiyor Entegrasyonu

eBay iştiraki olan gittigidiyor.com Türkiye’nin ilk pazaryeri e ticaret portalıdır. 2011 yılında küresel e ticaret şirketi olan eBay’a katılan gittigidiyor yüz bin ve üzeri satıcı mağazaya sahiplik yapıyor. Pro Entegre ile tüm gittigidiyor mağaza işlemlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Pro Entegre Gittigidiyor Entegrasyonu ile;

Fiyat ve envanter bilgilerinizi hepsiburada ürünleriyle en hızlı şekilde eşleştirebilirsiniz. Ürün eşleştirmelerini istediğiniz zaman durdurup tekrar başlatabilir. Aktarımı yapılamayan hatalı ürün kayıtlarını listeleyebilirsiniz.

Ürünlere ait varyant, teknik tablo verilerinizi aktarabilirsiniz.

Her ürün veya kategori için gittigidiyor.com üzerinde yayınlanacak fiyatı yüzdelik veya sabit değerlerle değiştirebilirsiniz. İndirim veya fiyata ekleme yapabilirsiniz.

Her ürün için satış başlangıç - bitiş tarihleri belirleyebilirsiniz.

Siparişleriniz karşılıklı stok kontrolü ile kendi portalınız, ERP uygulamanız ve hepsiburada arasında kontrol edilir.

Tüm sipariş ve faturalandırma verileri gittigidiyor.com üzerinden Pro Entegre sistemine aktarılır.

Kargo işlemlerindeki tüm aşamaları Pro Entegre sisteminden yönetebilirsiniz. Gönderim seçenekleri ve kargo durumu belirlenen zamanda otomatik olarak gittigidiyor.com’a yansır.

Pro Entegre üzerine sınırsız ürün aktarımı yapabilirsiniz.

Eşleştirilen ürün ve siparişlerinizi Pro Entegre panelinde kolayca yönetebilirsiniz. MVC Core mimarisiyle tüm veri alışverişlerinde maksimum hız imkanı sunuyoruz. Data tablolarında bulunan arama fonksiyonu tüm kriterlerde (ürün adı, müşteri adı, sipariş no, stok kodu, fiyat, tarih gibi) sonuç bulmanıza olanak tanır.